Go Back

Entry List for Darwen Trials Club Jim Sandiford Memorial Trial on Aug 18, 2019

  Name Course Machine
1 Stuart Heywood Youth Novice Beta 125
2 Barry Sanderson Over 50 Novice Beta 250
3 Lee Sagar Twinshock Novice Fantic 250
4 John Wilkinson Over 50 Novice Beta 300
5 Stephen Smith Over 50 Novice Beta 250
7 Harry Bayman Youth Novice Beta 80
9 David Wilkinson Twinshock Novice Fantic 125
10 Phil Whittaker Twinshock Novice Fantic 156
11 Francesca Tattersall Novice Beta 200
12 Glyn Tattersall Novice Montesa 260
13 Col Butterworth Novice TRS 250
14 Stephen Wilde Over 50 Novice Montesa 250
15 Lee Walker Novice TRS 300
16 Rob Chadwick Novice Beta 300
17 Jack Butterworth Twinshock Novice Fantic 212
19 Graeme Menzies Novice Gas Gas 280
20 Lincoln Brewster Novice Montesa 270
21 Adam Pickup Novice Montesa 260
23 Neil Strong Novice Repsol 
24 Frank Skillin Novice Repsol 300
25 Clive Smith Twinshock Novice Triumph 399
27 Stephen Cornthwaite Over 50 Novice Gas Gas 300
28 Andrew King Novice Fantic 200
29 Will Sagar Youth Novice Beta 80
31 Sam Sagar Novice Sherco 250
40 Matt Hopkinson Expert TRS 300
41 Anthony Brown Expert Gas Gas 300
42 Ben Cornthwaite Expert Vertigo 300
51 Keith Goodwin Easy Fantic 212
52 David Broderick Easy Montesa 260
53 Phil Martlew Easy Beta 250
54 Alex Sykes Easy Montesa 260
55 Joel Isherwood Youth Easy Beta 80
56 Leo Ashurst Youth Easy Oset 
57 Dylan Ashurst Easy Beta 300
58 David Tattersall Easy Beta 250
59 Mark Tattersall Easy Fantic 200
60 David Rigby Easy Bultaco 250
63 Karl Hancock Easy Beta 125
64 Harvey Blacka Youth Easy Gas Gas 125
76 Ryan Smith Expert Montesa 250
77 Dan Clark Expert TWC 200
78 Ben Butterworth Expert TWC 200
79 Max Chadwick Youth Expert Beta 125
80 Gabby Whitham Expert Beta 250
81 Sam Lampkin Expert Beta 250
82 Phil Hancock Expert Mo 300
83 Phil Blacka Expert Vertigo 300
84 Ashton Brightmore Youth Expert JST Gas Gas 125
85 Mitchell Brightmore Expert JST Gas Gas 250
86 Robert Whalley Youth 50/50 Beta 125
87 Jake Eley Expert Beta 125
88 Mick Barton 50/50 Beta 250
89 Philip Smithson Intermediate Montesa 250
90 Stuart Heginbottom 50/50 Sherco 305
91 Chris Forshaw 50/50 BSA Bantam 175
92 Rob Hughes 50/50 TRS 280
93 Lucas Whittaker Youth 50/50 Beta 125
94 Richard Giles 50/50 Beta 300
95 Sam Boocock Expert Sherco 300
96 Robert O'Connor 50/50 Yamaha 250
97 Sean Radcliff Expert Gas Gas 300
98 Kieran Skehan Youth Expert Beta 250
99 James Godbehere 50/50 TRS 250
101 Stephen Hoyland Intermediate Montesa 260
102 Mike Instance Intermediate Gas Gas 250
103 Roy McSorley Intermediate Vertigo 249
104 Tom Bennett Intermediate TRS 280
105 Marty Hill Intermediate Beta 300
106 Martin Sandiford Intermediate Vertigo 300
107 Mason Carter Youth Intermediate Beta 125
108 Glynn Boughton Intermediate TRS 250
109 Andrew Chislett Intermediate Sherco 250
110 Martin Jackson Intermediate Vertigo 250
111 Paddy Edwards Intermediate Gas 250
112 Andrew Walters Intermediate Beta 300
113 Steven Gerrard Intermediate Beta 250
114 John Bannister Intermediate Beta 300
115 Bethanie Dunning Intermediate Beta 250
116 Jason Dunning Intermediate Beta 250
117 Kiaran Hankin Intermediate Triumph Cub 270
118 Paul Bolton Intermediate ??? ???
119 Jacob Ryder Intermediate Gas Gas 300
120 Harry Towler Intermediate Beta 250