Go Back

Entry List for Darwen Trials Club Evening Series - Round 1 on Apr 25, 2018

  Name Course Machine
1 Harry Bayman Youth Novice Beta 80
2 Simon Ingham Novice Beta 300
3 Ben Ferguson Novice Vertigo 250
5 Richard Shepley Novice Gas Gas 280
6 Dave Ketteringham Over 40 Novice Scorpa 250
7 Lucy Ayrton Youth Novice TRS 125
8 Harry Cripps Youth Novice Beta 80
9 Mick Barton Over 40 Novice Beta 250
10 Tom Martin Novice Sherco 300
11 Stephen Wilde Over 40 Novice TRS 250
12 David Whitehead Novice TRS 250
13 Robert Coward Over 40 Novice Beta 250
14 Mason Carter Youth Novice Beta 125
15 Glyn Tattersall Over 40 Novice Montesa 260
16 Francesca Tattersall Novice Sherco 125
17 Adam Pickup Novice Montesa 260
20 Roger Morley Novice Sherco 300
21 Oliver Arkwright Youth Novice Beta 80
66 Jacob Ryder Intermediate Beta 250
67 Charlie Cripps Youth Intermediate Gas Gas 125
68 Martin Jackson Intermediate Montesa 260
69 Glynn Boughton Intermediate TRS 250
70 Jenson Little Intermediate Beta 300
71 Matt Hopkinson Intermediate TRS 300
72 Bethanie Dunning Intermediate Beta 250
73 Jason Dunning Intermediate Beta 250
74 Kieran Skehan Youth Intermediate Beta 125
80 Robert Clitheroe Intermediate Beta 250
87 Dan England Expert Sherco 300
88 Ben Cornthwaite Expert Gas Gas 300
89 Ed Cornthwaite Youth Expert Gas Gas 280
90 Adam Dewhurst Expert Montesa 300
92 Anthony Brown Expert Beta 300
93 Adam Smith Expert Gas Gas 300
94 Lewis Johnson Expert Beta 250
102 Tim Hollins Easy Sherco 290
103 Keith Goodwin Easy Beta 200
104 Ian Mason Easy Montesa 260
105 Luke Starkie Youth Easy ??? ???
106 Stephen Hill Easy Beta 250
107 David Tattersall Easy Beta 280
108 Robert Smith Easy Gas Gas 250
109 Martin Conboy Easy Honda 200
110 Michael Harulow Easy Beta 250
111 Jonathan Battersby Easy Scorpa 250
112 Robert Whalley Youth Easy Beta 125
113 A Ibison Easy Sherco 250
120 William Nicholls Youth Easy Oset E
121 William Harkness Youth Easy Gas Gas 125
123 Sam Dixon Easy Sherco 300
124 Jake Coward Easy Beta 250
125 Alan Morrison Easy Scorpa 250